- World Championship

Döbbenetek, kiömlések és gyomor-bajok: Anglia világbajnokság nyitóinak története

A Stan Mortensen és Wilf Mannion céljai segítettek Angliában a győzelemért, hogy a győzelem Chilével szemben Rioban legyen, csak azért, hogy elveszítsék a következő két mérkőzést az USA-val és Spanyolországgal szemben, és élhessenek haza954 Anglia 4 Belgium 4

A Bázelben tartott találkozó Belgiumban izgalmas döntést hozott a további idő után. Ivor Broadis és Nat Lofthouse két célpontja határozta meg a hangot, de Angliát végül megszüntették az Uruguay.1958 Anglia 2 Szovjetunió 2

2-0-at a Szovjetunióba 65 perc elteltével Göteborgban Derek Kevan volt Angliában valószínűtlen megmentője, mivel a West Brom csatár visszahúzódott, mielőtt Tom Finney késői büntetése pontot szerzett.1-0-os vereség egy játékban, amikor a szovjetek bosszút álltak. 1962 Anglia 1 Magyarország 2

A negyedik világbajnokságban, mint menedzser, Walter Winterbottom 17 perc múlva látta, hogy az oldala Magyarországra tart. Chilében, mielőtt Ron Flowers kiegyenlített volna a helyszínről. Albert Flórián győztese a második helyre ítélte Angliát, és találkozott a birtokosokkal Brazília.1966 Anglia 0 Uruguay 0

Alf Ramsey „szárny nélküli csodái” kevéssé jelezték, hogy mi volt a fegyelmezett Uruguayi csapat ellen, mint egy drab mérkőzés patthelyzetben végződött. A Wembley közönség a játékosokat kiugratta a pályáról. 1970 Anglia 1 Románia 0

Geoff Hurst folytatta ott, ahol négy évvel korábban elhagyta a játékot, azzal a céllal, hogy Romániával szemben a játékot Guadalajarában ellenezzék.Anglia második lett a brazil mögött álló csoportban, és a következő fordulóban a Nyugat-Németország kitört. 1982 Anglia 3 Franciaország 1

A döntőből 12 éves távollét után Bryan Robson mindössze 27 másodpercig tartott nyissa meg a pontozást Franciaország ellen Bilbaóban. Egy Robson fejléc és egy késő cél, amit Paul Mariner egy 3-1 győzelemre kerekített. Facebook Twitter Pinterest Bryan Robson Angliából a Terry Butcher csapattársa felemelte a földet, miután 1982-ben pontozott Franciaország ellen. Fénykép: Bob Thomas / Getty Images1986 Anglia 0 Portugália 1

A fárasztó hőségben Monterreynek, Portugália Carlos Manuel-nak Anglia második veresége volt a megnyitó mérkőzésen.De Bobby Robson oldalán volt az utolsó nevetés, miután átmentek Lengyelország 1990-es Angliában 1 Írországban 1

Gary Lineker elindította Angliát a Cagliari kilencedik percében, mielőtt Kevin Sheedy megmentett egy pontot a Köztársaság számára Írország. Lineker később elismerte, hogy a gyomorhiba miatt kipirult a pályán. World Cup Fiver: regisztráljon és szerezzen be napi futball emailt1998 Anglia 2 Tunézia 0

A kellemetlen tömeges bajok miatt Marseille-ben Anglia legyőzte Tunéziát a célok miatt Alan Shearer és Paul Scholes.Glenn Hoddle oldala Argentínával szemben az utolsó 16 nyakkendőig tartott, csak azért, mert mindannyian büntető szívvel végződött. 2002 Anglia 1 Svédország 1

Sol Campbell Angliának adta az álom kezdetét Sven-Goran Eriksson otthona ellen Danny Mills hibája lehetővé tette, hogy Niclas Alexandersson biztosítson egy pontot Svédország számára. A negyedik végső vereség a 10 fős brazíliai bajnokságra 2006 Anglia 1 Paraguay 0

Carlos Gamarra saját célja a harmadik pillanatban tehetséges Angliában, a frankfurti Paraguay elleni vezetés és az Eriksson oldala a szűk győzelmet követelte úton a csoport feltöltéséhez.Ezúttal Portugália volt az, aki az elmúlt nyolc hónapban büntetőrúgást okozott az Angliában 1 USA 1

Még egy gyors indulás Steven Gerrard negyedik perces céljával – nem látta az ITV HD nézői, akik egy hirdetést mutatott – a csalódást okozó 1-1-es döntéssel zárult, miután Rob Green csapattársa megengedte Clint Dempsey-t kiegyenlíteni. Facebook Twitter Pinterest A Steven Gerrard Angliából a 2010-es FIFA Világkupa csapat mérkőzése után ünnepli célját az USA ellen. Fénykép: Bob Thomas / Getty Images2014 Anglia 1 Olaszország 2

Annak ellenére, hogy Daniel Sturridge lemondott Claudio Marchisio nyitójáról, Angliában az Amazonas dzsungelbe vezető útja a Mario Balotelli fejlécének köszönhetően véget ért Olaszország ellen. Egy másik veszteség Uruguay-nak látta Roy Hodgson oldali összeomlását.