Online fogadasi utmutatokDiamondback otvoril svoju sezónu doma v pondelok večer proti Coloradu.

Pollock zlomil rovnaké koleno na jarnom tréningu v roku 2010 a chýbal počas celej sezóny. Keď sa zdvojnásobil, umiestnil sa tretím na singlom Paula Goldschmidta a potom začal doma na vyhadzovači Davida Peraltu, aby sa umiestnil na druhom mieste Omar Infante.Pollock sa zastavil, potom odišiel domov, keď Infante vyhodil domov, vyhýbal sa štítku s vrchnou treťou základňou. On sa vrátil do série malých ligových zápasov a Diamondbacks ho chceli hrať s veľkým ligovým klubom pred otváračom sezóny, doma v pondelok v noci proti Coloradu.

Hale povedal, že postoj tímu je ďalší muž bude musieť vystupovať.”Sokrates Brito bude pravdepodobnou náhradou za Pollock, ale Chris Owings hral v stredu neskoro v hre.” Kendrys Morales robil a Alcides Escobar Sa zdvojnásobil pre vládnuceho svetového šampióna Royals, ktorý hrá pár výstav proti Arizone pred otvorením svojej sezóny doma proti New York Mets v nedeľu večer. Arizona Diamondbacks ztratili jedného z najlepších hráčov na vážne zranenie dva dni pred začiatkom pravidelnej sezóny. A weblap bal oldalán találhatók meg a sportfogadási kínálatban szereplő sport típusok, sportágak szerinti bontásban.

A bet365 sportfogadási platformját minden barokkos túlzás nélkül, nyugodtan hívhatjuk az európai sportfogadás „zászlóshajójának”. Csak itt láthatja a híres NBA, NHL minden párbaját, sok labdarúgó párbajt a spanyol bajnoksággal az élén. Ennek köszönhetően mint regisztrált játékos figyelhetjük a legnagyobb sporttelevíziót a világon.

Egyre gyakrabban a fogadás egyik oldalán látni a Bet365 bukméker logóját. Több méretben és színben is rendelhetőek. De a legfontosabb az a tudat, hogy a pénzünk biztonságban van.

Top